درباره ما

کاسپین آسانبر تولبد کننده تابلو فرمان آسانسور و سیستم نجات اضطراری

کاسپینمعرفی مادرباره ما

درباره ما

 

شرکت کاسپین آسانبر پارس با برند "کاسپین" با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان رشته‏‏  های مهندسی برق و الکترونیک، فعاليت خود را در زمينه صنعت آسانسور و پله برقي در سال 1386 آغاز نموده است و اکنون با توليد انواع تابلو فرمان و سيستم نجات اضطراري آسانسور، به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در صنعت آسانسور، همواره در صدد ارائه محصولات با کیفیت ممتاز و خدمات به موقع و متناسب با نیاز روز و بالاتر از حد انتظار مشتریان می ‏باشد.

  کلیه مراحل مربوط به طراحی، تولید و تست‎‏ تابلوها توسط شرکت کاسپین صورت می‏ گیرد. تیم طراحی و تحقیق و توسعه (R&D) این شرکت، با بکارگیری نیروهای متخصص این رشته همواره در جهت بروزرسانی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در این صنعت تلاش دارند تا محصولات با کیفیت بالاتر و پیچیدگی‏ های کمتر را به بازار عرضه نمایند. تیم تولید کاسپین متشکل از پرسنل جوان و با انگیزه و با تجربه کاری بالا همواره آماده ارائه محصولی با کیفیت می باشد. کنترل کیفیت محصولات بصورت چند لایه صورت گرفته و محصولات نیمه ساخته بر اساس شاخص‏های مشخص و از پیش تعیین شده مورد بررسی و سنجش قرار می ‏گیرند و در نهایت در ایستگاه‏ کنترل کیفیت نهایی، تست‏ های مکانیکال و الکتریکال محصول نهایی بر اساس استانداردهای تعریف شده توسط کارشناسان مربوطه انجام می‏ گیرد. همچنین طراحی خط تولید به گونه‏ ای انعطاف پذیر می‏ باشد که با دریافت سفارشات خاص از سوی مشتری، بدون هیچ تغییری در خط تولید، سفارشات در کوتاه‏ترین زمان ممکن و با حفظ استاندارد های لازمه، تولید شده و به دست مشتریان برسد.

  ارائه سریع و صحیح خدمات پس از فروش محصولات از دیگر برنامه ‏های شرکت می‏ باشد و تیم کارشناسان این واحد در سراسر کشور، همواره آماده پاسخگویی به مشتریان محترم و ارائه سرویس‏ های حضوری در صورت نیاز می ‏ باشد. پس از ارائه سرویس، دپارتمان پشتیبانی و خدمات پس از فروش این شرکت جهت اطمینان از حسن عملکرد تابلو و رضایتمندی مشتری از زمان و نحوه ارائه سرویس، اقدام به برقراری تماس با مشتری مربوطه و دریافت انتقادات و پیشنهادات احتمالی ایشان می  نماید.

  ما همواره نظرات مشتریان عزيز را ثبت کرده و هر روز براي بهبود محصولات و خدمات از آنها بهره مي گيريم. از آنجایی که بهبود مستمر فرآیندها و ارتقای کیفیت محصولات همیشه از برنامه‏ های اصلی تیم مدیریت شرکت کاسپین بوده و هست، امیدواریم که بتوانیم با استفاده از نظرات و تجربیات متخصصان و مشاوران این حرفه بصورت موثر، رضایت کامل مشتریان ارجمند را بدست آوریم.

جوملا فارسی